značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» whisky » afrika 

  tisk textu

HIGHLANDS WHISKY

Egypt

text zatím není k dispozici...

Highlands Whisky Red 40%Highlands Whisky Black

na začátek stránky

Charakteristiky

Petr KomáreK (whiskyonline.cz):

Highlands Whisky Red 40%Highlands Whisky Red 40%:
(lahvováno 2015? - 15 355 818 T 12:02, koupeno 7/2017)
V aroma je čistící prostředek s kokosovou vůní. Tyčinka Bounty v převoněné podobě. Než jsem dal dohromady odvahu se napít, tak to dostalo nádech ředidla s kokosem. V chuti podobné jak ve vůni, naředěný čistící prostředek s kokosovou vůní a chutí. Tohle je spíše kokosová pálenka. Čekal jsem to horší, před začátkem jsem si připravil sklo na vyplivnutí a kýbl na zvracení, ani jedno z toho nebylo potřeba, je to pouze o ničem a kromě barvy a nápisu na etiketě to nemá s whisky nic společného. Druhé místo v žebříčku WhiskyBase si nezaslouží. Jen ta pachuť v puse zůstává. To je jak písničky Michala Davida, krátkou chvilku to přežijete, ale pak ty sračky nemůžete vyhnat z hlavy. (11.2.2023)

PS: Už jsem zjistil, co je napsáno tím rosypaným čajem: Není určeno k pití, ale pouze k prodeji blbým turistům z Evropy.

Highlands Whisky Red 40%V aroma čistící prostředek s kokosovou vůní. Smrad kokosového mléka. Tyčinka Bounty rozpuštěná v ředidle, její umělá převoněnost přebíjí i to ředidlo. Na levný kokosový destilát by to asi odpovídalo, na whisky ne. V chuti podobné jak ve vůni, ředidlo s rozpuštěnou tyčinkou Bounty. Podprůměrná kokosová pálenka. V dokončení hořký kokos. Dvacítku na WB mám jako spodní hranici, že to vůbec vzniklo, tak si vysloužila také. (21.10.2023)
20/100

Místní to používají jako čistící prostředek s vůní kokosu, turisté to kupují jako whisky a KomáreK to recenzuje. Tady je asi něco špatně.
Na WB to už dotáhla na první místo nejhůře hodnocených whisky - WhiskyBase - Top 100 Worst Whiskies. Nevím, zda jí to těma 20 bodama nezkazím.

Etiketa Highlands Whisky Red 40%Etiketa Highlands Whisky Black

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 21.10.2023