značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» informace

  tisk textu

Informace

Aktuálně

• Ochutnávky whisky v Brně

Na webu Whisky Shopu najdete aktuální informace o jejich ochutnávkách.

.........................................................

• Pořádáte ochutnávku whisky?

Pokud pořádáte ochutnávku whisky a chcete, aby se o tom dozvěděli čtenáři WOL, tak mi pošlete informaci o ní mailem na pkomarek@whiskyonline.cz a já ji zde uvedu.

.........................................................

Whiskyonline.cz není pořadatelem těchto akcí a ochutnávek. Zásadně tedy doporučuji si ověřit volné kapacity na ochutnávce, případně další informace. O změnách termínu či zaplnění kapacity se nemusím dozvědět a tak zde může být informace, která již není aktuální.

na začátek stránky

Ostatní weby

• The Whisky Club.cz

Whisky Club se sídlem v Krnově. Již tu bylo několik upoutávek na jejich ochutnávky a pořádají také Whisky Festival.

• Whisky posezení s Netharem

Velmi zajímavé stránky o whisky a navíc v češtině. Součástí je i velké diskusní fórum. Opravdu doporučuji je navštívit.
Přemýšlím, co sem o nich napsat, ale moc mi to nejde. Prostě tam jdete a budete příjemně překvapeni i přes monitor na vás dýchne aroma rozvetlé jarní louky či jezdeckého postroje.

• WhiskyAuction.Com

WhiskyAuction je velmi zajímavý web. Můžete zde koupit mnoho zajímavých i bežných, nesehnatelných, drahých i levných lahví. Pokud máte doma nějakou starší láhev a přemýšlíte za kolik ji prodat, tak se zde můžete inspirovat (nezapomeňte ale, že to je cena za kolik se prodala tehdy, nyní to může být zcela jinak, ale v historii aukcí najdete často mnoho stejných lahví za různé ceny). A když nechcete ani nakupovat, ani prodávat, tak zde můžete jen brouzdat a prohlížet i kvanta lahví whisky. Ti co ten web znají a trochu znají WOL, tak jistě poznali, že je to jeden z mých oblíbených zdrojů.

Whiskyonline.cz

Whiskyonline.cz je web, jehož cílem je dát dohromady co nejvíce informací o whisky v českém jazyce. WOL není provázán s žádným obchodem ani sponzorem, snaží se, aby informace na webu byly nezávislé a vyjadřovaly maximálně osobní názor autorů. Mnoho informací a fotek je zde díky bezplatné spolupráci s některými autory a obchody, proto také není možné, aby zde uvedené informace byly používány ostatními komerčním způsobem (např. internetové obchody atd.).

• Možnosti spolupráce

Možnosti spolupráce jsou různé, od variant, které nevyžadují skoro žádné znalosti o whisky až po psaní celých značek, oblastí či článků. Nejjednodušší možností je pomáhat při vyhledávání pravopisných a větných chyb, které se zde objevují.

Další možností je psaní vlastních krátkých článků (např. informace o proběhlé ochutnávce). Velký prostor je ve vyhledávání novinek (novinky z palíren, o značkách atd.), na toto nemám poslední dobou vůbec čas a tak WOL trpí určitou neaktuálností. Složitější možností je úprava či doplnění do již napsaných článků a značek, toto již ovšem vyžaduje větší znalosti. Také je možné i psát celé značky.

U všech textů musíte samozřejmě počítat s tím, že poslední slovo a závěrečné úpravy dělá whiskyonline.cz
A nakonec důležitá informace. WOL je kompletně placem z vlastních peněz (ať formou finanční, tak formou nehonorované práce), takže za napsané články není možné vyplácet odměnu. Jedinou odměnou bude poděkování napsané někde na webu WOL.

Informace na tuto stránku není a nebude možné zadávat pomocí webového rozhraní. Rozhodnutí o zveřejnění informace závisí pouze na whiskyonline. Pokud máte nějakou zajímavou informaci, o které si myslíte, že by ji měli vedět i ostatní (např. zajímavé akce okolo whisky v baru, speciální nabídky (ne různé cenové akce super-, hyper- a bůhví ješte jakých marketů), či jiné akce, které by zde měly být uvedeny), tak mi tuto informaci zašlete mailem.

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 25.02.2019