značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» o serveru

  tisk textu

Whiskyonline.cz

Whiskyonline.cz je web, jehož cílem je dát dohromady a pohromadě co nejvíce informací o whisky v českém jazyce. WOL není provázán s žádným obchodem ani sponzorem, snažím se, aby informace na webu byly nezávislé a vyjadřovaly maximálně osobní názor autora. Mnoho informací a fotek je zde díky bezplatné spolupráci s některými autory, obchody a výrobci/zastoupení značek, proto také není možné, aby zde uvedené informace byly používány ostatními komerčním způsobem (např. internetové obchody atd.).

Fotky zde na webu pocházejí z různých zdrojů. Některé z fotek jsem fotil sám (některé láhve, etikety), ať focené doma nebo se souhlasem majitelů v obchodech. Některé fotky jsem dostal k dispozici z e-shopů, kde jsem dostal souhlas se stažením fotek z jejich webů či jsem přímo dostal jejich zdrojové fotky. Další fotky mám od lidí/čtenářů, kteří zaslali své a další fotky. Může se tak stát, že se zde i omylem ocitne fotka, která je v rozporu s autorskými právy, její umístění zde, vám vadí a přáli byste si ji odstranit. Pak mi napište a já ji odstraním.
Doufám, že toto nenastane příliš často. Web není výdělečný, nejedná se o obchod, není z něj žádný zisk, jeho cílem je informovat a vzdělávat další milovníky a komzumenty whisky. Takže vlastně jeho přínos je pro všechny ostatní na trhu s whisky, od výrobce, přes dovozce, obchodníky až po různé aukce.

Svět whisky je na jednoho člověka docela velký. Zatím se stránkám Whiskyonline.cz věnuji sám. Pokud máte zájem pomoci s dalším rozvojem těchto stránek, napište na můj mail či dejte vedět v diskusním fóru.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně whisky, doporučuji je dávat spíše do odpovídajícího diskusního fóra, než-li je zasílat mailem přímo mne. Každý zápis do fóra mi přijde na mail, takže o něm vím, ve fóru ho ale vidí více lidí a odpověď tak můžete dostat podstatně dříve. Jak se říká: víc hlav, víc ví.

Whiskyonline.cz trpí podobným problémem jako knížky. Informace zde zveřejněná je v tu chvíli vlastně zastaralá a není v mých silách vše sledovat, hned aktualizovat. Postupně se budu snažit obecné informace o whisky a palírnách aktualizovat, ale zastarávání se tak stejně nevyhnu. Primárně se tedy snažím, aby zde byl přehled/rozcestník na recenze různých whisky po českém internetu (ostatně to si myslím, že nás zajímá nejvíc - jak co chutná).

Whiskyonline.cz

Petr KomáreK

pkomarek@whiskyonline.cz

Facebook - Přímo Whiskyonline.cz na FB není a asi ani nebude (raději píšu asi, protože i o sobě jsem si myslel, že tam nikdy nebudu). Už jsem tam octnul já a některé texty dávám i tam. Primární je pro mne ale web WOL, takže se nemůže stát, že by na FB bylo něco víc než je na webu. Obráceně se to stává velmi často.

Celkem často se ovšem vyskytuji ve FB skupině Whisky CZ/SK, kam dávám některé se svých recenzí a obráceně, některé příspěvky z této a dalších skupiny "archivuji" sem na WOL. Je škoda, aby na FB časem kompletně zapadly. Tam najdete také dost informací, aktuální pozvánky na různé ochutnávky a další akce a také je lepší pokládat dotazy spíše tam, než tady.Děkuji Jirkovi Šinoglovi za pozvání od podcastu Whisky Essence.

18. díl českého podcastu o whisky s Petrem Komárkem (10.2.2022)

18. díl českého podcastu o whisky s Petrem Komárkem (Whiskyonline.cz) - youtube, FB, mp3


SvetWhisky.sk - Webová stránka WhiskyOnline.cz / Petr Komárek


na začátek stránky

Nebráním se pozvání na panáka whisky pokud mi chcete představit značku/plnění whisky nebo svůj podnik se zajímavou whisky. Nebo mi chcete jen udělat radost. Také se nebráním láhvi/vzorku whisky, když máte pocit, že zde chybí moje recenze této láhve, či že si myslíte máte lepší, než kterou jsem hodnotil. Kladnou recenzi ani přímou reklamu si tímto způsobem nekoupíte (nepřímá tam bude, nezapírám, že hodnotím láhev/panáka, co jsem dostal), vždy píšu názor jaký si myslím, tak abych nemusel své texty zapírat.
Neoslovuji ze své strany žádné zástupce/výrobce/obchody, aby mi věnovali láhev, že o nich napíšu. Tento "moderní trend" prostě neumím.

Bannery

Pokud chcete na své stránky přidat odkaz na whiskyonline.cz, můžete použít tyto bannery:

full banner

micro bar


Vedle whisky mám i další koníčky. Například RC modely.


Pokud by vás zajímali i moje ostatní weby, tak hlavní stránkou je:

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 21.04.2024