značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» o serveru » novinky serveru 

  tisk textu

Novinky serveru

Nepřehlédnutelnou a největší novinkou serveru je nový vzhled a lepší funkčnost serveru. Právě funkčnosti serveru pod různými prohlížeči jsme věnovali velkou pozornost, tak doufáme, že nyní už nebude snad nikdo, kdo by se na WOL nedostal a nemohl ji procházet.

Překlopení na nový web sebou přineslo samozřejmě mnoho problémů a mnoho problémů doufáme odstranilo. Velkou pozornost jsme věnovali právě funkčnosti pod různými prohlížeči a většímu pohodlí při procházení serveru. Nebylo ale v lidských silách provést také úpravu všech textů, tak aby v novém designu vypadaly co nejlépe a tak hlavně zpočátku se může občas setkat u některých textů a značek s horším uspořádáním textu. S chybami snad ne.
Pokud byste přecejen našli něco velmi výrazného, tak mne prosím informujte, buď mailem nebo do diskusního fóra.

Koncem roku 2011 proběhl přesun na jiný hosting. Naplánováno to bylo tak, aby zde byl případný souběh na obou serverech a výpadek byl minimalizován. Před tímto přesunem jsem řešil otázku, zda hledat nové místo, kam by se WOL vešel za přijatelných podmínek nebo to celé smazat. Tím, že toto čtete, tak je výsledké rozhodnutí jasné.

Právě se snažím o resuscitaci Whiskyonline.cz, tak doufejme, že jsem nasadil správnou léčbu a opět ožije.

na začátek stránky

Aktuální stav:

Stále probíhá a ještě dlouho bude probíhat úprava starších textů na nový vzhled. Původní texty jsou plně funkční, jsou zde většinou pouze problémy se zalomením a výsledným vzhledem textu, proto to neplánuji dělat vše najednou, ale spíše postupně jak bude vycházet čas. Současně se i opravují/sjednocují názvy souborů, takže občas bude text jako nově upravený, ale žádné změny v něm nebudou.

Časově to bohužel jako obvykle moc nevychází a tak se snažím bez větších prodlev doplňovat alespoň informace z ochutnávek. Ze začátku roku 2010 jsem začal doplňovat kanadské whisky. Pak jsem se ale věnoval hlavně svým expedičním R/C modelům a tak na WOL nezbylo moc času. Znovu byl krátký pokus na jaře 2011, pak jsem ale začal chystat závod a opět nebyl čas. Nyní na jaře 2012 se pokouším o resuscitaci WOL.

Ukázka mého druhého koníčka:

Videa na youtube:
Tamiya TA-01 Hummer: Humvee, H1, H2 (+ bonus H2o)
Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40 Expedition

Pokud by vás zajímalo více o mých R/C autech, tak navštivte následující odkaz.

Whiskyonline je také partnerem R/C závodu Vidrholec - RC Offroad Challenge.

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 05.03.2014