značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» názory » diskusní fóra » prodám/koupím 

Diskusní fórum

Prodám/koupím whisky

04.7.2020: Ondra ondra.brno@seznam.cz

Mel by nekdo zajem o raritku - 8y Talisker v sudove sile (59,4 alc., destil. 2009, Limited release) za 2900 kc ?! Predani mozne Brno, Praha, Ostrava (nebo posta)

03.7.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Zdravím. Nabízím horké zboží Waterford Single Farm Origin Banow Island a Ballykilcavan. Ideálně bych chtěl prodat obě lahve najdnou a ideálně s předáním v Praze. Cena dohodnou. Pište na mail. Díky

25.6.2020: David d.lukac@seznam.cz

Zdravím, kdyby měl někdo zájem a chybělo mu do sbírky, tak daruji pár obalů: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/121820867/obaly-od-whisky-whiskey-rum.php

24.6.2020: Mort Kablyk@email.cz

Cena ? Dík

23.6.2020: Marie whisky.lady.Marie@gmail.com

Mort: Dobrý den, mám k dispozici Ardbeg Blaaack Committee Exlucive, jak jste požadoval 50,7 %. Nebo kdyby někdo jiný měl zájem. Díky

20.6.2020: Jaroslav jzm2@seznam.cz

Dobrý den z pozůstalosti mám BLUE STAR Kentucky Straight nejsem znalec a na netu jsem jich moc nenašel případnemu zájemci rád zašlu foto. Díky

19.6.2020: Mort Kablyk@email.cz

Já ji dnes koupil, takže půjde k ostatním do sklepa a počká si až vyroste můj klučina a převezme štafetu. Všude ji vychvalují že se jim to povedlo ale tak trochu mě zarazilo to že neuvadí počet lahví a to že byla v sudech po šampaňském ale nikdo neví z jakého vína to bylo takže sem spíš sázel na můj úsudek a celkový dojem (možná špatný ) jsem sběratel a ochutnávač . Dík za odpověď .

19.6.2020: nidan

Mort: jo chutnali jsme a je to celkem slabota :( za mne zklamání.

19.6.2020: Mort Kablyk@email.cz

Ahoj Všichni, Co říkáte na tuto láhev : Glenfiddich grand cru 23y. Ochutnal jste ji někdo? ,nebo je lepší ji strčit do skříně :)

18.6.2020: nidan

Zdeňku takhle ta debata nevznikla, já jsem napsal něco a tys reagoval na mne...pořád si stojím za tím že když jsem někdo přijde a řekne: koupím todle ale chci to levněji než jinde tak je to minimálně úsměvné...pak jsem reagoval já na ty keci okolo tvého inzerátu, kdybys přišel a napsal: Blaaack 4200,- ...neřeknu popel, ale ty řeči okolo to je prostě moc...a tím za sebe končím, už bych se opakoval a sám víš jak tydle debaty ve čtvrtý cenový končí :D

18.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Chtěl jsem tím naznačit, jak snadné je se přepsat. Hned tady budou z člověk, kterýho neznaj dělat idiota, kterej má zapotřebí si tu hrát na nějaký fake účty. Nidan je prostě typickej out člověk, kterej musí mít pravdu i když kecá. Nejdřív se mu nelíbilo, že prodávám za aktuální tržní cenu (mimochodem lahve už jsou pryč), pak se mu nelíbilo, že údajně lžu, ačkoliv jsem žádnou lež nenapsal, pak z překlepu udělá schizofrenii a to vše s posměšným tónem nehodným dospělého člověka. Vůbec netuším, o co ti jde a proč máš zapotřebí se chovat jako štamgast z čtvrtý cenový. Měl jsem za to, že milovníci whisky jsou gentelmani a kultivovaní lidé schopni jednání na úrovni.

18.6.2020: nidan

ok přiznávám, jsem to já, nidan, chtěl jsem se obohatit na skvělé flašce od Ardbegua tak jsme jí prodával pod cenou a pod svým alter ego aby jste nevěděli co jsem zač...prohlédli jste mne...game over...faktu fu skvělou flašku nechcete? sleva na 3.800,- Kč !!! to už nikdy neseženete

18.6.2020: Mirek

Ty woe Nidane, ty jsi jeden z nich! :D:D:D

18.6.2020: Nidan zdendacapek@seznam.cz

Nidan: považoval jsem Vás za jakousi legendu české whisky scény ale vaše chování je ubohé. Nemá cenu se s vámi bavit dál protože to není konstruktivní debata. Dejte si radši skleničku.

18.6.2020: nidan

tak to už je moc :D už jen čekám kdy přijde David a zazdí to úplně :D

18.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Marcela: pokud se jedná o klasický red labbel a není to žádná historická lahev, tak jeho cena na heureka.cz startuje na 1400 Kč.

18.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Jste paranoidní. Chtěl jsem oslovit Davida a jeho jméno jsem místo do úvodu textu napsal do kolonky pro své jméno (jak si můžete všimnout, předtím jsem ho napsal na začátku textu a podruhé ne, což je důkazem, že jsem se jen spletl a to protože jsem byl rozhořčen vaším chováním). Netuším, kdo je David a David netuší, kdo jsem já. Je mi smutno z toho, jak neslušně dokážete jednat. Asi jsem zdegenerovaný prací, kde se setkávám s lidmi, kteří jednat dokážou. Je tak těžké jednat slušně a bez urážek, vynechat lži a fantastkní konstrukty? Asi chci moc. Jinak lahve jsou už prodané.

18.6.2020: Marcela marweii@email.cz

Dobry den,vedel by nekdo cenu teto 3l lahve Johnnie Walker? Dekuji.

18.6.2020: Mirek

Njn...prase se v tom nevyzná. Chvilku prodává Zdeněk, pak převezme štafetu David :-)...ale snad se doma domluví :-). Mně se to líbí, chápu to jako úlohu k procvičení logického myšlení :-) :-) :-).

18.6.2020: nidan

hmmm, celkem zvláštní forma schizofrenie :-) Davide, Zdeňku, dejte si pilulku, a nebo facku :-)

17.6.2020: Mirek

Ty woe, já jsem se ztratil...Zdeněk s Davidem si vyprávějí dojemné příběhy a mají stejnou adresu...i ten uhlazený, rádoby korektní styl...proč si to neřeknou doma? :-):-):-)

17.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Jinak ještě Davide něco pro Vás. To, co píšete je hezké a bylo by to jistě ušlechtilé ale já nejsem úplně bohatý člověk a nemyslím si, že by bylo nějak proti lidskosti si vydělat pár stovek na jedné lahvi. Ale aspoň nevolíte takový ten posměšný a dehonestační tón jako Zombice a Nidan. Já se stokrát radši pobavím s překupníkem, který se chová slušně než s kýmkoliv, kdo tady mluví o nějaké ušlechtilosti ale ke skutečné slušnosti má daleko. Snad mi rozumíte.

17.6.2020: David zdendacapek@seznam.cz

Děkuji za slušnou reakci. Před chvíli jsem prodal dvě lahve za 4200 člověku, který je milovníkem a sběratelem whisky. S cenou neměl žádný problém. mám ve sbírce kolem 60ti lahví a to sbírám necelý rok. toto byly první lahve, které jsem prodal hned po nákupu a hned je ze mě překupník. Nerozumím tomu, proč lidé nejsou ochotni akceptovat realitu a realita je taková, že whisky kromě toho, že je nápojem, je i sběratelským předmětem a tak se bude kupovat a prodávat. A investice jsou přece od toho, aby vynášeli. Tady pořád vidím někoho, jak nabízí lahce za nesmyslné ceny a nikdo se nad tím nepozastaví. Já nabídnu láhev za aktuální tržní cenu a možná i o něco levněji a snese se tu na mě úplně nepřiměřený hněv. Nerozumím tomu.

17.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

zombice: lžete Vy. Na Grand whisky auction nedávno končila aukce, kde blaaack (non committe) šel i za 6900 bez shippingu. Nepíšu o committee verzi. říkám jen čistou pravdu. Může si to každý ověřit. Nemáte důvod mě dehonestovat. V aukcích se ceny vyšponují v posledních dnech. Uvidíte sama na kolik se ted dostanou na whisky hammer. Rozhodně to bude dost přes 100 liber...vsadím na to boty. A nevím, o jaké modle to mluvíte. Vůbec nechápu, co to tady zkoušíte. Prodávám lahev za naprosto standardní tržní cenu a vy tu jedete jen hejt. Co ti, co nabízejí na Bazoši za 5000, co eshopy v ČR, které jí nabízejí za 6000? Proč je Vám trnem v oku někdo, kdo prodává za 4200? Vyzval jsem tu všechny, ať mi pošlou odkaz, kde se prodává levněji. Netvrdím, že se nedá sehnat levněji, jen tvrdím, že to není lehké. Už jsem za tu cenu pár lahví prodal a to lidem, kteří se ve whisky vyznají, tak opravdu nevím, o co Vám jde.

17.6.2020: David

Se Zdeňkem bych souhlasil, že cena okolo 4 000 Kč není přehnaná. Třeba na just-whisky (což pro mě není úplně malá aukce) byl teď nejlevnější za 155 liber bez poplatků. Taky tam ale bylo jen šest lahví. Příští aukci se teprve bude testovat cena, až jich tam bude čtyřicet. Zkrátka kdo stihl koupit při vydání za původní cenu, může být rád. Kdo nestihl, musí pár měsíců počkat jak píše nidan, nebo cenu prostě akceptovat. Nic to však nemění na tom, že jste Zdeňku pořád překupník, protože prodej začal (a bohužel i skončil) před dvěma týdny a Vy už chcete něco vytěžit z aktuální nedostupnosti Blaaacku. Kdybyste to nabízel půl roku, rok po vydání, neřekl bych ani slovo. Napadlo Vás třeba za náklady pustit přebytečnou láhev nějakému fanouškovi, který si ji vychutná a třeba si na Vás na oplátku vzpomene, až naopak Vám něco uteče? To je totiž lepší, než litr v kapse.

17.6.2020: zombice

Já bych řekl Zdeňku, že nidanovi vadí to, jak tady nenápadně lžete, jak když démon tiskne. Oháníte se cenou Blaaacku v aukcích, ale to že pokaždé píšete o jiné láhvi, to vám zjevně nevadí. Ten Váš ředěný Blaaack na žádných velkých aukcích ještě nešel a teď na hammeru s bídou půjde přes 100 GBP ;-) Zkuste prodávat u Vaší modly MK, tam se to možná chytí lépe...

16.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

To je poprvé, co prodávám ihned po nákupu, jinak jsem spíš sběratel. A klidně bych se vsadil, že pod 4000 už Blaaack na aukci neseženete. Nezapomeňte, že shipping z VB není zrovna levná záležitost a když budete kupovat v aukci jednu lahev, napálí vám shipping 25-30 liber. Ale nechci se přít. Jen chci, aby se tu k sobě lidé chovali slušně a nejsem zvědavý na to, že mi tady někdo píše něco o kecičkách a o tom, že mi někdo něco žere nebo nežere. Já rostě popisuju realitu, jaká momentálně je. Je pravda, že blaack je ted v hypu ale na aukcích se prodává i za 6900 Kč a já myslím, že pod 4000 se shippingem ho v aukci už nezískáte.

16.6.2020: nidan

Zdeněk: tak když jste ho hledal, proč ho hned prodáváte? Jste překupník a nic jiného...mně je úplně jedno za kolik tu flašku chcete prodat, ale vadím mi jak tady lidem lžete kdoví jak je to výhodná koupě...ta cena je vysoká, každej kdo whisky rozumí ví že stačí počkat pár měsíců a koupit si tento Ardbeg pod cenou v aukci...

16.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

nidan: aa ještě jedna připomínka. Níže se vysmíváte uživateli, který chce cenu nižší než na e-shopu ale to je naprosto logické. Každý chce nižší cenu. Třeba sežene. Já jsem schopen prodat Vám třeba Macallan 15yo Fine oak za cenu nižší než naleznete na kterémkoliv eshopu, tak proč by to on nemohl zkusit? A mě se zase vysmíváte, že tu někoho oblbuju ale to taky vůbec není pravda. Prodávám levněji než drtivá většina překupníků i eshopů. Podívejte se, za kolik se Blaaack prodává v aukcích a za kolik na whiskybase a za kolik v Česku. V porovnání s tím je moje cena skvělá. Nebo chcete, aby tu byl každý samaritán a prodával za nákupku? Pojďme se chovat civilizovaně. Nikoho neokrádám a každý má právo smlouvat se mnou o ceně a mou nabídku odmítnout.

16.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

nidan: a já zase doporučuju trochu slušnosti. Takže slova jako kecičky si příště v komunikaci se mnou odpusťe. Říkám, jak se věci mají a nikoho rohlíkem neopijím. Až najdete Blaaack za tři tisíce s doručením do ČR, dejte mi vědět. Já popsal naprosto přesně realitu protože jsem Blaaack hledal dva týdny každý den.

15.6.2020: nidan

Zdeňku sem většinou chodí lidi co whisky rozumí, ty neopijete rohlíkem .-) zkuste tydle kecičky někde na bazoši kde vám to možná někdo sežere, tady ne:P

14.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Mirek: není na skladě a když započítáte shipping do ČR (jestli vůbec doručují do ČR, tak jste na ceně, kterou nabízím já). Ale díky. Dá se najít spousta linků z eshopů, kde prodávají za původní cenu kolem 3000 Kč ale nikde není za tuto cenu na skladě a nejspíš už ani nebude. Myslím, že nabízená cena 4200 Kč je momentálně to nejlepší, co na trhu seženete. Ale už mi stejně lahve mizí, takže nepochybuju, že je prodám.

14.6.2020: Mirek

Tak třeba tady: https://ewhisky.de/ardbeg-blaaack.html

13.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Mort: Já nenabízím Committee verzi ale tu slabší. Committee verzi doporučuju zkusit na nějaké aukci třeba whisky hammer kde ted jede zrovna aukce a končí za týden nebo whisky auctioneer. Myslím, že tam bude k sehnání levněji než v obchodech ale za 96 liber, za které byl pro čelny committee už to bohužel nikdy nebude. Jinak stále nabízím Blaaack 46% a cenu snižuji na 4200 Kč, což je podle mě v současnosti velmi výhodná cena a kdyby někdo našel levněji, dejte mi prosím vědět.

13.6.2020: Mort Kablyk@email.cz

Ahoj ten Ardbeg blaaack co nabízíte je ten co šel do prodeje , sháním ten s obsahem 50,7% VIP. Máte ho někdo ? Dík

12.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

nidan: Tak ono i na těch eshopech může být extrémní cenový rozptyl. třeba na alkohol.cz prodávají macallan 15yo fine oak za víc než 5000 a já ho sehnal na českém eshopu za 1500. A co se týče Blaaacku, tak ten nyní osobně prodávám mnohem levněji, než jaká je cena na nejlevnějším českém eshopu a srovnatelná s těmi nejlepšími cenami na evropských eshopech.

12.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Prodám Ardbeg Blaaack 46%, 0.7l. Mám víc lahví. Cena 4400 Kč. Předání v Praze. Zájemci pište do mailu.

08.6.2020: nidan

je super jak všichni chcete rozumnou cenu ale chcete po lidech aby vám to prodali za nerozumnou cenu nižší než v obchodech..dle logiky věci jistě koupíte :D

04.6.2020: Marek Dikyzanic@seznam.cz

Shanim lahev japonske whisky hibiki. Nabidnete rozumnou cenu, za cenu v eshopu jsem si schopen lahev koupit sam. Diky

03.6.2020: Lukáš P. mrrexonex2@gmail.com

Prodám: BOWMORE One Small Step 17y Tato whisky je absolutní špičkou ve své kategorii. Krásná tmavá whisky vyrobená na památku přistání na měsíci před 51 lety Apolla. Pouze 270 lahví. Dobrá investice do budoucna nebo pro vášnivé sběratele. Informace o lahvi: https://www.whiskyintelligence.com/2020/05/bowmore-one-s mall-step-17-year-old-2002-apollo-moon-landing-scotch-wh isky-news/ Cena 15000,- (při rychlém jednání sleva) CAMBUS 28y Signatory Vintage Cask Strenght Edition Jemná skotská whisky s výraznou sherry příchutí. Limitovaná edice, kterou nelze koupit v ČR. Velký investiční potenciál - pouze 476 lahví. Láhev je uložena v tubusu. Cena 7500,- (při rychlém jednání sleva) Osobní převzetí Brno a Praha.

03.6.2020: Petr peterzen900@seznam.cz

Dobrý den prodám lahev Whisky ARDBEG BLAAACK 46%, pokud bude mít někdo zájem budu rád za nabídky v mailu.

02.6.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Sháním Ardbeg Traigh Bhan, Ardbeg Blaaack a Ardbeg Blaaack Committee realase. Prosím jen rozumné nabídky. Předražené lahve zvládnu sehnat sám :). Pište do mailu.

01.6.2020: Rado ra.vitek@seznam.cz

Dobrý den, koupím whisky tullamore dew black, sherry cask nebo 15 years. Nabídky prosím na email. Děkuji.

01.6.2020: Jirka karasek.jiri@centrum.cz

Zdravím, někdo , kdo by měl na prodej HammerHead 28yo (750ml) a 30yo (750ml) ? diky

01.6.2020: Marie marjusa@centrum.cz

Linkwood 1987 MoS Prodám Linkwood 1987, lahvováno 2016, celkem pouze 162 lahví, původní balení vč. papírové krabice. Nabídky prosím do mailu. Děkuji

31.5.2020: Matej matej1357@gmail.com

Whisky Bruichladdich Calvados 2004 Ponúkam na predaj túto výnimočnú 6 ročnú škótsku single malt whisky značky Bruichladdich, z mikrosérie, z ktorej bol dostupný iba 1 sud. Sud po bourbone bol touto whisky naplnený 7.7.2004 kde dozrievala až do 19.8.2010, kedy bola whisky preliata do suda po calvadose. Dňa 13.7.2011 bola whisky nafľaškovaná do 396 fliaš o objeme 700ml a pri sile 46% alc.. Fľaška nesie číslo 379, bola dobre skladovaná, nedošlo k žiadnemu úbytku a vrch fľašky je zabezpečený voskovou fóliou. K fľaške je originálna plechová tuba. Táto whisky nebola dostupná na našom území, bola dovezená zo Škótska. Momentálne už nie je dostupná na trhu. Cena za fľašku je 120€.

24.5.2020: Albert iaukro.brno@gmail.com

Prodám nejnovejsi Kilchoman Feis Ile 2020 canceled edition, bylo cca 2500 lahvi, jen online prodej, pryc asi po 10 minutach. Cena 8 000 Kc.

22.5.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Zdravím, dlouhodobě sháním glenfiddich winterstorm 21yo batch 1 ale nedařilo se mi ho sehnat za cenu, kterou bych si představoval. Našel jsem ho nejlevněji v Německu za cca 5200 Kč ale rychle mi ho vyfoukli. Nyní se na Whiskhammer draží tři kusy najednou a vypadá to, že by se mohly prodat za cenu kolem 5k za jednu lahev (je to samozřejmě jen předpoklad). Ale tři lahve jsou pro mě moc. Není tu někdo, kdo by případně jednu chtěl, kdyby byla za cenu kolem 5k? Aukce končí v neděli večer, tak kdyby někdo měl zájem, napište mi mail. Díky

19.5.2020: MARTIN odemykac@yahoo.com

Dobrý den,koupím Glenlivet enigma ,nabídky do mailu diky

19.5.2020: Štěpán stepan.kacer@volny.cz

Dobrý den, sháním láhev Jameson limitovanou edici 2020. Za případné nabídky předem děkuji. Kačer

15.5.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Sháním Ardbeg Blaaack Committee Relase a Ardbeg Traigh Bhan. Pokud někdo nabídne za zajímavou cenu, tak se třeba dohodneme. Ozvat se můžete případně do mailu.

11.5.2020: Mirek hradilmi@gmail.com

Mám zájem o nějakou ročníkovou whisky z roku 1980. Kdo nabídne?

11.5.2020: Zuzana mojekristina@gmail.com

Prodám Whisky set zn. BOHEMIA CRYSTAL Karafa Quadro 4C745 + 6 skleniček v original krabici. Stav: nepoškozený, nepoužívané. Cena 1200 Kč. SMS: 702 742 545.

10.5.2020: Donuts stinkydonuts@gmail.com

Dobrý den, prodám lahev RX Bourbon, cenu nabídněte.

09.5.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Petr: Opravdu vám nechci kazit radost ale v Německu se dá koupit na eshopu, který doručuje do ČR od 5300 Kč.

08.5.2020: Petr petr.novys1@seznam.cz

Dobrý den, koupím The Macallan Folio 5. Nabídky prosím do mailu.

29.4.2020: Tom tombar@seznam.cz

Dobrý den,měl by někdo zájem o Seagram's Crown Royal z roku 1967 v originál balení?(krabice+flanelový pytlík) Lahev koupená v Kanadě v roce 1968, kolek ,neporušená. Za případné nabídky děkuji

27.4.2020: Petr Petrmiky@icloud.com

Prodam Chivas Royal Salute Snow polo edition 21y..... momentální cena na Whiskeyaukcich se pohybuje okolo 8tis (podotýkám aukce). Limitovaná edice. Dle prognóz by Chivas RSS 21y mohlo behem par let na cene stoupnout. Cena k jednani 6500,-

23.4.2020: Miroslav mira.skub@icloud.com

Dobrý den, Měl by tu případně někdo zájem o Laphroaig 18y 0,7- 48% ? Páleno 1995, lahvováno 2013. Jde o limitovanou a na našem trhnu velmi vzácnou. Cena dohodou.

22.4.2020: marek kajaml1@seznam.cz

Mam na prodej lahev Glenlivet Alpha,vpripade zajmu je cena k jednani 13000

16.4.2020: Lukáš lukas.nedoma1@seznam.cz

Dobrý den, prodám nějaké přebytky. Don Papa Rare Cask 0,7l 50,5% - číslo 10250 - 5 500 Kč. Johnnie Walker A Song of Ice Game of Thrones 40,2% LE 0,7l - 800 Kč. Johnnie Walker a Song of Fire 40,8% 0,7l - 800 Kč. Laphroaig Brodir Whisky 0,7l - 2 000 Kč. Oban The Nights Watch Game of Thrones Single Malt Whisky 0,7l, dva kusy, každý za 1 900 Kč. Bruichladdich Octomore 9.1 0,7l - 3 500 Kč. Talisker 10y 0,7l - 800 Kč. Jack Daniels Master Distiller Series No. 1 GB 43% 0,7l, dva kusy, každý za 700 Kč. Rum (nyní již Heffron) Legionář 38% 5y 0,5l - stará etiketa - cenu nabídněte. Foto na vyžádání samozřejmostí. Posílám přes zásilkovnu (cca 60-100 Kč).

07.4.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Možná jsem teď trochu mimo téma ale souvisí to s prodejem. Kdyžtak přijmu přísné pokárání o admina či vymazání mého dotazu :D. Má někdo zkušenosti s aukcemi na alkohol.cz? Zajímalo by mě, jak zhruba trvá, než se nabízená lahev dostane opravdu do aukce po té, co aukci vytvoříte. Díky

01.4.2020: Petr zdendacapek@seznam.cz

Děkuji za radu a přeji hezký den PETR

31.3.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Petr tulpetr@seznam.cz ještě dodám, že na eshopech v oficiálním prodeji se jejich cena pohybuje i nad 3000 Kč. Pokud jí chcete prodat, zkusil bych třeba aukce na alkohol.cz. Občas se tam někdo zblázní a přihazuje nesmysly.

31.3.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Petr tulpetr@seznam.cz Zdravím. Koukal jsem, za kolik se prodává na aukcích a na zbohatnutí to asi nebude. Tyto masově vyráběné whisky časem zase tak na hodnotě nezískávají a v aukci se prodává od 600 Kč do 1500 Kč. Ale u nás by se možná dala prodat dráž protože na našem trhu jí zřejmě nenajdete a tak každý, kdo by jí chtěl bude muset připočíst dražší poštovné ze zahraničí.

31.3.2020: Petr tulpetr@seznam.cz

dobrý den,může mi někdo poradit jakou má cenu whisky balantines 12ti letá z roku 1976

26.3.2020: Kajaml1 kajaml1@seznam.cz

Mel by nekdo zajem o serii Glenlivet Cipher,Code,Enigma Mam od kazde jednu lahev navic

25.2.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Ondra: díky za odpověď.

25.2.2020: Ondra ondra.hrdy@gmail.com

Zdravim, na prodej nemam, ale v roce 2019 namisto klasicke 25 vydali 1993 Oak puncheon 25 Yrs. Nevim, jestli to byla jednorazovka nebo novy trend. Teoreticky by letos mohla prijit 25 i 30, ale taky mozna nic, protoze se v destilerce hodne rekonstruuje a pristavuje...

24.2.2020: Zdeněk zdendacapek@seznam.cz

Zdravím, neměl by tu někdo na prodej Talisker 30yo a 25yo (spíše novější vydání ale v případě dobré nabídky i starší)? A pokud je tu nějaký odborník na tuto destilérku, nevěděli byste, na kdy chystají další vydání těchto dvou lahví? Jestli dobře hledám 25yo lahvovali naposledy 2018 a 30yo 2017. díky za odpovědi.

17.2.2020: Honza Honza.bui@seznam.cz

Prodám Chivas regal 25let cena 4000kč..

16.2.2020: Adam adam.e@volny.cz

Prodám dvě skotské whisky - Rosebank 25Y (lahvená 2007) - z limitky 4710 lahví a Brora 30Y (2006 lahvená) - z limitky 2130 lahví.

13.2.2020: Tomáš tom.pchalek@seznam.cz

Zdravím, prodám láhev The Macallan Aera single malt 40 %, 0.7 l, láhvování 2018, 630 láhví. Určeno exkluzivně pro Tchajwanský trh.

12.2.2020: Denis alcocracy@gmail.com

Zdravím mám na predaj Gold Cock moravian apple brandy finish 1992, Ardbeg supernova committee release 2015, Bruichladdich waves 2nd edition. Cenu ponúknite. Len osobný odber Bratislava a okolie.

11.2.2020: Jirka karasek.jiri@centrum.cz

koupím Hammer Head 21 yo nejlépe i s černým boxem

11.2.2020: Milos wallym08@gmail.com

Prodam Irish Whisky sbirku -23 lahvi a Svetove Whisky sbirku -25 lahvi (NO SCOTCH!) Idealne vse, nebo jako dve casti. Seznam a foto poslu, prodam za soucasnou market cenu.

01.2.2020: Pavel Plass pavelplass@gmail.com

Prodám Macallan 25y.o. 1974 99000,-

20.1.2020: Jaroslav ridour@seznam.cz

Zdravím,prodám GOLD COCK 3L,vyrobeno ještě v likérce v Dolanech v roce 1985,je to dárkové balení.Vpřípadě zájmu pošlu foto.Cenu nabídněte.

17.1.2020: andilo andilo@seznam.cz

prodám Benromach 1972 Heritage + 1977 + 35 yo + 1998

15.1.2020: marek kajaml1@seznam.cz

Zdravim,nemel by nekdo na prodej neco od Maker's Mark?jen komplet a neposkozene baleni.nabidnete na email

11.1.2020: Jiří jiri.l@seznam.cz

Prodám CHIVAS REGAL 18Years old WHISKY Gold signature, 40%, 0,7l, cena 799,- + poštovné nebo osobně v Praze. Nevyužitý vánoční dárek :-)

08.1.2020: vlad v.koval@centrum.cz

Prodam mini flasku konjaku MARTELL COGNAC . ORYGINAL

04.1.2020: sifop09 sykoras@volny.cz

PRODÁM - WHISKY GOLDCOCK 1992 MORAVIAN APPLE 0,7L 59% lahev č. 496/696 - nabídněte

Nový příspěvek do diskuse

jméno

mail (pro případnou odpověď autora)

text příspěvku

antispamová ochrana

který je dnes den v týdnu?
den pište bez diakritiky, všechna písmena malá!

jméno, text a antispam musí být vyplněné!