značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» vážně nevážně

  tisk textu

Prostor pro vaše názory

Být na světě sám by bylo smutné a škoda. Být sám ve světe whisky a nemít s kým se podělit o radost z nově objevené značky, koho se zeptat na názor, komu pomoci s hledáním odpovědi na jeho otázku by bylo stejně smutné.

A právě proto jsou zde diskusní fóra, kde se informační potenciál tohoto webu ještě násobí mnoha dalšími čtenáři, kteří jsou ochotní vám pomoci najít odpověď na váš dotaz, ať byl na WOL popsán či ne.

Občas mi chodí konkrétní dotazy mailem, snažím se na ně odpovídat, ale i tak se občas stane, že se dotaz zatoulá, či ještě častěji, že neznám odpověď. Navíc váš dotaz a odpověď na něj může být zajímavá i pro ostatní a proto raději své dotazy dávejte od odpovídajícího diskusního fóra. Fóra stále sleduji, takže o dotazu vím hned a můžu i rychleji reagovat, protože do fóra lze přispět z jakéhokoliv počítače, kdežto maily odpovídám pouze ze svého.
Ve fóru ho také vidí více lidí a tak můžete odpověď dostat nejen dříve, ale i na otázky na které odpověď neznám. Jak se říká: víc hlav, víc ví.

Návštevní kniha zase neslouží jako fórum a je určena pro vyjádření názorů na samotné stránky. Nejlépe na pochvaly. Dobře míněná pochvala vždy potěší. Dotazy a diskusní příspěvky budou z knihy mazány či přesunuty do odpovídajícího fóra. V knize budu odpovídat opravdu pouze vyjímečně.

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 08.12.2011