značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» praxe » internet 

  tisk textu

Kde koupit whisky ?

Při čtení těchto stránek se může stát, že dostanete chuť na whisky. Kde ale koupit alespoň některé ze zde zmiňovaných značek, či je dokonce ochutnat? Běžné obchody a supermarkety moc různých značek whisky v nabídce většinou nemají. Povětšinou zde koupíte Johnnie Walker Red Label či Ballantine´s Finest nebo také ještě méně kvalitnější nápoje. Naštěstí je už zde i dostatek kamenných i internetových obchodů, kde máte možnost koupit kvalitní whisky i za dobré ceny.

Ještě před pár lety jsme si v diskusích předávali informace o pár obchodech, jejich sortimentu a cenách. Dnes už nemá smysl se snažit zde dělat stránku s doporučením a odkazy. V dnešní době bude tak rychle zastaralá, že se budete spíše zlobit, proč zde tyto informace jsou. Doporučím se tedy spíše podívat do diskusí na tomto a jiných fórech, kde najdete dobré tipy či lidi ochotné vám poradit.

A tak na jednu stranu bych zde rád měl doporučení na kamenné i internetové obchody, ale na druhou stranu vím, že to bude těžké udržovat a nebudu mít čas se tomu věnovat. Proto zde zatím nebudou.

na začátek stránky

Diskusní fóra na WOL:

obchody, kde koupit
kam na sklenku whisky

Podstatně živější a aktuálnější diskuse na Netharově fóru:

Nákupy - tipy na zajímavé obchody, zkušenosti, ...

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 23.02.2019