značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» whisky » asie » další státy 

  tisk textu

M & H (MILK & HONEY)

Izrael

text zatím není k dispozici...

na začátek stránky

Charakteristiky

Petr KomáreK (whiskyonline.cz):

M & H (Milk & Honey) Elements Single Malt Whisky Red Wine Cask 46%M & H (Milk & Honey) Elements Single Malt Whisky Red Wine Cask 46%:
Poznámky z ochutnávky vzorku při online ochutnávce v roce 2021:
V aroma se červené víno nezapře, je hodně aromatická, červené víno, sladká vůně vlhkého lehce nahnilého dřeva. Celkově příjemná, zajímavá a silně aromatická. V chuti zajímavá, trochu nezvyklé kombinace, ale zajímavě se v puse vyvíjejí. Lehká a dobře pitelná, ovšem hůře popisovatelná. Víno, vanilka, čokoláda, pak se začne více prosazovat dřevo, které se zvýrazní v dokončení. Celkově zajímavá, výrazná a dobře pitelná whisky. (25.3.2021)
M & H (Milk & Honey) Elements Single Malt Whisky Red Wine Cask 46%Příjemná vůně vlhkého, už měkkého, dřeva nasáklého červeným vínem, hodně aromatická, sladká. Musí se k ní čuchat opatrně, nezahltí alkoholem, ale tou výraznou aromatičností. Příjemná, po chvíli se mi tam ještě přidávají oříšková čokoláda. V chuti mi nejprve přišlo víno, pak se ukazuje trocha vanilky, čokolády a po chvíli i výrazné dřevo, až trochu do hořkosti. Víno se v ní táhne od začátku až do konce. Pro mne trochu nezvyklá kombinace, je dobře pitelná, zajímavá, ale abych šel shánět láhev, to zase ne. (11.7.2021)

.

Webové stránky palírny:

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 11.07.2021